Ixakideak

Egungo ixakideak

Izena Lan mota Posta helbidea Telefonoa Webgunea
Itziar Aduriz Irakaslea itziar.aduriz[abildua|at]ub.edu 943-018307 (Korta)<br>93-4034698 (UB) Argitalpenak Proiektuak
Rodrigo Agerri Ikertzailea rodrigo.agerri[abildua|at]ehu.eus 943 015046 (Donostia) 945 014096 (Gasteiz) www.rodrigoagerri.net Argitalpenak Proiektuak
Eneko Agirre Irakaslea e.agirre[abildua|at]ehu.eus 943-015019 ixa2.si.ehu.es/eneko Argitalpenak Proiektuak
Itziar Aldabe Ikertzailea itziar.aldabe[abildua|at]ehu.eus 943-015425 ixa2.si.ehu.es/ialdabe Argitalpenak Proiektuak
Izaskun Aldezabal Irakaslea izaskun.aldezabal[abildua|at]ehu.eus 943-017194 (Politeknikoa) Argitalpenak Proiektuak
Iñaki Alegria Irakaslea i.alegria[abildua|at]ehu.eus 943-015076 Argitalpenak Proiektuak
Jon Alkorta Ikertzailea FPI jon.alkorta[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
Begoña Altuna Ikertzailea FPI begona.altuna[abildua|at]ehu.eus 943-018933 Argitalpenak Proiektuak
Olatz Ansa Irakaslea olatz.ansa[abildua|at]ehu.eus 943-017230 (Bulegoa) / 943-018849 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
Nora Aranberri Irakaslea nora.aranberri[abildua|at]ehu.eus 943-018397 (Korta) 946-017585 (Leioa) Argitalpenak Proiektuak
Maxux Aranzabe Irakaslea maxux.aranzabe[abildua|at]ehu.eus 943-018398 (Korta) 943-015176 (Kimika) Argitalpenak Proiektuak
Olatz Arregi Irakaslea olatz.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-015079 Argitalpenak Proiektuak
Xabier Arregi Irakaslea xabier.arregi[abildua|at]ehu.eus 943-018052 Argitalpenak Proiektuak
Bertol Arrieta Irakaslea bertol[abildua|at]ehu.eus 943-015061 Argitalpenak Proiektuak
Jose Mari Arriola Irakaslea josemaria.arriola[abildua|at]ehu.eus 943-015428 Argitalpenak Proiektuak
Mikel Artetxe Ikertzailea FPI mikel.artetxe[abildua|at]ehu.eus 943-018933 www.mikelartetxe.com Argitalpenak Proiektuak
Xabier Artola Irakaslea xabier.artola[abildua|at]ehu.eus (34) 943-015074 Argitalpenak Proiektuak
Aitziber Atutxa Irakaslea aitziber.atucha[abildua|at]ehu.eus 94-6014467 Argitalpenak Proiektuak
Ander Barrena Ikertzailea FPI ander.barrena[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
Kepa Bengoetxea Irakaslea kepa.bengoetxea[abildua|at]ehu.eus 946-014399 Argitalpenak Proiektuak
Arantza Casillas Irakaslea arantza.casillas[abildua|at]ehu.eus 14-5321 Argitalpenak Proiektuak
Arantza Díaz de Ilarraza Irakaslea a.diazdeilarraza[abildua|at]ehu.eus 943-018150 Argitalpenak Proiektuak
Ainara Estarrona Ikertzailea ainara.estarrona[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
Izaskun Etxeberria Irakaslea izaskun.etxeberria[abildua|at]ehu.eus 943015099 Argitalpenak Proiektuak
Nerea Ezeiza Irakaslea n.ezeiza[abildua|at]ehu.eus 943-015042 / 943-018029 Argitalpenak Proiektuak
Kike Fernandez Teknikaria kike.fernandez[abildua|at]ehu.eus 943 015299 Argitalpenak Proiektuak
Iakes Goenaga Ikertzailea FPI iakes.goenaga[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
Josu Goikoetxea Ikertzailea FPI josu.goikoetxea[abildua|at]ehu.eus 943-015110 (Donostia) / 946-014359 (Bilbo) Argitalpenak Proiektuak
Koldo Gojenola Irakaslea koldo.gojenola[abildua|at]ehu.eus 144401 (EHUtik) / 94-6014401 Argitalpenak Proiektuak
Itziar Gonzalez-Dios Irakaslea itziar.gonzalezd[abildua|at]ehu.eus 943-015110 // 14 4416 (Bilbo, ostegun/ostiral) Argitalpenak Proiektuak
Uxoa Iñurrieta Ikertzailea FPI usoa.inurrieta[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
Mikel Iruskieta Irakaslea mikel.iruskieta[abildua|at]ehu.eus 94601-7569 ixa2.si.ehu.es/iruskieta/ Argitalpenak Proiektuak
Gorka Labaka Ikertzailea gorka.labaka[abildua|at]ehu.eus 943-018307 Argitalpenak Proiektuak
Mikel Lersundi Irakaslea mikel.lersundi[abildua|at]ehu.eus 943017369 (Erizaintza) Argitalpenak Proiektuak
Oier Lopez de Lacalle Ikertzailea oier.lopezdelacalle[abildua|at]ehu.eus 943-018060 Argitalpenak Proiektuak
Iñigo Lopez-Gazpio Ikertzailea FPI inigo.lopez[abildua|at]ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
Amaia Lorenzo Administrazio teknikaria amaia.lorenzo[abildua|at]ehu.eus +34 943 015172 Argitalpenak Proiektuak
Montserrat Maritxalar Irakaslea montse.maritxalar[abildua|at]ehu.eus 943-015064 ixa2.si.ehu.es/montsem/ Argitalpenak Proiektuak
Aingeru Mayor Irakaslea aingeru[abildua|at]ehu.eus 943-015164 Argitalpenak Proiektuak
Esther Miranda Teknikaria esther.miranda[abildua|at]ehu.eus 943-015131 Argitalpenak Proiektuak
Maite Oronoz Irakaslea maite.oronoz[abildua|at]ehu.eus 943-015298 Argitalpenak Proiektuak
Arantxa Otegi Ikertzailea arantza.otegi[abildua|at]ehu.eus 943-015110 Argitalpenak Proiektuak
Alicia Pérez Irakaslea alicia.perez[abildua|at]ehu.eus 946017432 Argitalpenak Proiektuak
Olatz Perez de Viñaspre Ikertzailea FPI olatz.perezdevinaspre[abildua|at]ehu.eus 943-015110 / 946-014309 (Bilbo) Argitalpenak Proiektuak
German Rigau Irakaslea german.rigau[abildua|at]ehu.eus 943-015151 adimen.si.ehu.es/~rigau Argitalpenak Proiektuak
Sara Santiso Ikertzailea FPI ssantiso001[abildua|at]ikasle.ehu.eus 946-014368 Argitalpenak Proiektuak
Kepa Sarasola Irakaslea kepa.sarasola[abildua|at]ehu.eus 943-018154 Argitalpenak Proiektuak
Ander Soraluze Ikertzailea FPI ander.soraluze[abildua|at]ehu.eus 943-018837 Argitalpenak Proiektuak
Aitor Soroa Irakaslea a.soroa[abildua|at]ehu.eus 943-015040 www.sc.ehu.es/ccwdisga/ Argitalpenak Proiektuak
Larraitz Uria Ikertzailea larraitz.uria[abildua|at]ehu.eus 943-018397 larraitzixa.googlepages.com/ Argitalpenak Proiektuak
Ruben Urizar Irakaslea ruben.urizar[abildua|at]ehu.eus 943 01 7009 (Bulegoa) / 943 01 8396 (Korta) Argitalpenak Proiektuak
Igone Zabala Irakaslea igone.zabala[abildua|at]ehu.eus 946-012699 Argitalpenak Proiektuak

Ikasleak praktiketan

Izena Lan mota Posta helbidea Telefonoa Webgunea
Aitzol Elu Ikaslea aelu003@ikasle.ehu.eus 943018060 Argitalpenak
Oneka Jauregi Ikaslea ojauregi002[abildua|at]ikasle.ehu.eus 943-018933 Argitalpenak
Iker Ortiz Ikaslea iortiz040@ikasle.ehu.es Argitalpenak
Jorge Perez Ikaslea jperez134@ikasle.ehu.eus 946017432 Argitalpenak
Xabier Soto Ikaslea xsoto001@ikasle.ehu.eus 943-018060 Argitalpenak